Kamenný kruh Tatiná - Krašovice

Energetický systém: okolí Horní Bělé

Kamenný kruh tvořený osmi menhiry, zemský kruh s ženskou energií na krásném tichém místě, se vstupní svatyní Matky Země poblíž něj. Nachází se v lesní lokalitě poblíž silnice mezi obcemi Tatiná a Tlucná. Je to jeden ze tří kamenných energetických kruhů v tomto regionu, sloužících harmonizaci krajiny i léčení lidí.

Krašovický ženský kruh a svatyni Matky Země v jeho v těsné blízkosti. Můžete se zde naladit na Matku Zemi, spojit se s ní a nechat se od ní jemně obejmout. Čas zde plyne pomalu. A když se ve svatyňce opřete zády o největší zadní kámen, abyste do svého těla nechali vstoupit vibraci Země, přímo před vámi uvidíte vstup do kruhu. Kontakt s Matkou Zemí vás připraví na další návštěvu. S klidnou myslí, s vědomou úctou pak můžete pomalu vstupovat do kruhu až ve chvíli, kdy vás dovnitř přitáhne. Když projdete svatyňkou, minete menhiry po stranách, upoutá vás výhled na sytou zeleň vlhkého cípu louky.

Kruh s osmi kameny bez středového menhiru má léčivou ženskou energii. Číslo 8 již od starověku představuje ženský princip Matky Země. Každý z osmi kamenů Krašovického kamenného kruhu má svoje osobité působení. Vyberte si ten, který si vás přitáhne, nebo se postavte přímo do středu kruhu na energetický silový bod. Můžete se nechat harmonizovat, požádat o pomoc a radu, naladit se sami na sebe.

Kruh mezi Tlucnou a Tatinou byl připojen do energetického systému místní krajiny po podzimní rovnodenností aktivaci Plzeňského Okruhu 2019 a propojen s dalšími stavbami v lokalitě - centrálním krajinným kruhem nad Horní Bělou, léčivým a harmonizačním kruhem tvořeným sedmi kameny s převažující mužskou energií mezi obcemi Loza a Dolní Bělá, a kamennou řadou u obce Mrtník.