Vážení přátelé, dovolujeme si Vás přizvat k ročnímu projektu

OBNOVIT CYKLUS ROČNÍCH DOB,

Náš cyklický workshop se bude konat v přelomových okamžicích roku, počínaje letním slunovratem v sobotu 20. června 2020, reprezentujícím zároveň svatojánský svátek, a konče odpovídajícím dnem v roce 2021. Tento cyklický workshop bude workshopem telepatickým. Ti, kdo se ho budou chtít účastnit, dostanou Markem vypracovaný program s uvedením přesných časů, kdy se bude pracovat na určitém vnímání či cvičení a s navrhovaným postupem pro meditaci.

který proběhne ve formě pěti telepatických seminářů 2020-2021. Provázet nás bude opět Marko Pogačnik.

Záměrem tohoto díla je podpořit Gáiu, stvořitelku Zemi a její elementární světy při jejich snaze o obnovu a zachování cyklů života na Zemi. Žijeme v lineární kultuře, která se svou cestou ubírá den po dni, měsíc po měsíci. Přehlížíme přitom, že život se řídí principem cyklů. Bude-li zničen roční cyklus a cykly vnitřního vývoje v člověku, život nebude možný.

Program bude rozeslán mailem nejpozději tři dny před seminářem. Seminář začne vždy v sobotu v 9.00 a bude trvat cca 2 hodiny. Každý účastník si podle svého zvolí místo, odkud bude spolupracovat. Každý také může svobodně přizvat své blízké a známé,kteří mají zájem se účastnit.

Máte-li zájem zapojit se do společné práce, napište mail Ivetě Šugárkové (iveta.sugarkova@gmail.com).
Je možné se přihlásit nejpozději do 24. července 2020.

Předpokládané termíny v roce 2020 jsou soboty 20.06., 25.7., 19.09. a 19.12.


Projekty

Marko Pogačnika

V krajině, ve které hospodaříme, naleznete díla jednoho z nejznámějších světových geomantů současnosti Marka Pogačnika. Kameny obsahují tzv. kosmogramy, pomocí kterých předáváme informace přírodě. 

Geopunkturní kruh Vstiš