10. - 13. 4. 2020 / 1000 STROMŮ PRO ŽIVOT #3

14.11.2019

Na začátku byl záměr... vrátit život do místní krajiny... Hned poté se v podhorské krajině na loukách a mezích ve Zdoňově v blízkosti Adršpašsko-Teplických skal ocitlo 1000 stromků a keřů. Nyní jich je již přes 3500 a potřebují naší péči a lásku, aby měly sílu pro život a mohly tak sytit krajinu, ve které žijeme.

Chceš-li přiložit ruku k dílu a udělat něco pro svou Zemi, přidej se k nám! Oslav Velikonoce v přírodě během o víkendu od pátku 10. večer do pondělí 13. dubna do 17 hod. 

V meditačním centru Skanda ve Zdoňově bude pro tebe celý víkend ZDARMA přichystaná BIO strava, sprchy. Spaní je ve vlastních stanech, ale pokud ho nemáš, tak ti ho zapůjčíme. 

Klidně vezmi i své děti, které se místo na wifi mohou zde napojit na vědomí Země :)

Každý večer posedíme u ohýnku, budeme bubnovat a společně OSLAVOVAT ŽIVOT, LÉTO A ZEMI. Dozvíš se i něco o BIODYNAMICKÉM ZEMĚDĚLSTVÍ a některá tajemství DRUIDŮ

V sobotu si přivstaneme a zažiješ MAGICKÝ ADRŠPACH, tedy raní procházku skalami s meditací a rituálem na silovém místě a to vše dříve, než zde budou zástupy turistů.

Na akci tě srdečně zve BIOFARMA ZDOŇOV, Bernard Lainka a Podkrkonošská druidská škola.

Abychom pro tebe vše připravili, tak se v prosím přihlas pomocí formuláře v dolní části této stránky nebo na adrese prihlasky@druidskaskola.cz. Po přihlášce obdržíš podrobné informace.

Pro více informací volej na číslo: +420 606 718 788

.

FOTOGRAFIE S PŘEDCHOZÍ AKCE #1

ONLINE PŘIHLÁŠKA

Počet účastníků akce je omezen. Po odeslání toho formuláře vám zašleme potvrzení vaší přihlášky do dvou pracovních dní.